Spotřební materiál

Požadujete-li spolehlivost, špičkovou kvalitu tisku a dlouhou životnost, měli byste se spolehnout na perfektní tým: DEVELOP tiskové a multifunkční zařízení v kombinaci s originálním DEVELOP spotřebním materiálem vám to splní. Chcete-li mít jistotu, že výrobky označené DEVELOP obsahují originální spotřební materiál, měli byste nakupovat jen u svého specializovaného prodejce.

Důvěřujte originálu

Klíčový ukazatel v mnoha společnostech je v dnešní době snižování nákladů, což  rovněž platí i pro investice do spotřebního materiálu, jako je například toner. Neustále se objevují noví výrobci a prodejci, kteří nabízejí levné alternativní výrobky nebo dokonce slibují originální zboží za nižší ceny na trhu.

Nicméně levné nemusí znamenat dobré. Méně kvalitní toner může ovlivnit kvalitu tisku a také vést k nevratnému poškození zařízení. Výhodný nákup levnějšího spotřebního materiálu může být nákladná záležitost. DEVELOP nabízí tonery nejvyšší kvality, vyvinuté na míru jednotlivým typům tiskáren a zaručující dlouhodobě nejnižší celkové náklady na provoz.