Historie

Hnacím faktorem v celé více než 60-leté historii DEVELOP byl vývoj a konstrukce kancelářských komunikačních řešení a služeb, aby se váš každodenní pracovní život zjednodušil.

Dnes

DEVELOP nabízí novou dimenzi v multifunkčních zařízení. Díky intuitivnímu a snadno pochopitelnému konceptu obsluhy jsou naše systémy stejně snadno ovladatelné jako mobilní telefony nebo tablety a PC.

V zájmu dalšího posílení pozice na trhu, vyvíjíme společně s Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH a Konica Minolta Business Solutions Deutschland GmbH.

Jako součást růstové strategie dvou značek této skupiny, se obě značky vzájemně doplňují, aby společně uspokojily potřeby zákazníků.

2010

DEVELOP je synonymem pro vysoce kvalitní kancelářské komunikační systémy a jeden z pěti nejlepších evropských dodavatelů barevných tiskových systémů. V portfoliu systémů, softwaru a služeb pro produkci dokumentů a správu dokumentů DEVELOP se etabluje jako jeden z předních evropských dodavatelů pro malé a středně velké firmy.

DEVELOP určuje trendy v oboru. Odvážně a kreativně utváří budoucnost kancelářské komunikace.

2000

DEVELOP přesunuje své sídlo z Gerlingen do Langenhagenu. Uvádí na trh první 4C kancelářský systém QC 1500/QC 2000 s tandemovou technologií. DEVELOP má více než 300 specializovaných prodejen v Německu a prodává své produkty v 60 zemích světa.

DEVELOP uvádí na trh novou produktovou řadu ineo a ineo+ sérii, která slibuje vynikající kvalitu tisku s efektivitou nákladů. Portfolio produktů je postupně posíleno zavedením dalších multifunkčních tiskových systémů. Sortiment je doplněn o různá softwarová řešení a služby.

1990

DEVELOP je plně integrován do Minolta Group a Develop GmbH zavedené jako servisní a obchodní společnost s 120 zaměstnanci. DEVELOP uvádí na trh první digitální b/w kopírku D3000iD. O rok později následuje první digitální barevné zařízení DFC 100.

1980

DEVELOP vyvíjí nejmenší automatické kopírky na světě DEVELOP 10 a přijímá šest mezinárodních ocenění za progresivní design. To se projeví na dohodě partnerství s Minoltou a od té doby vyrábí všechny malé a střední stroje pro evropský trh. Je spuštěn prodej kopírky DEVELOP 100 a je ho vyrobeno více než 100.000 kusů.

1970

DEVELOP uvádí na trh svou první malou automatickou kopírku série 33 "Volkskopierer", a také vstupuje na americký trh. DEVELOP vyvíjí první zařízení pro použití se standardním papírem DEVELOP 66,1.

1960

Elektrostatika revoluce kopírovacích technologií. DEVELOP je jediným výrobcem, který nabízí stroje pro každý proces: difuzní, elektrostatický, duální-spektrální a ofsetový tisk.

1950

Doslova "hospodářský zázrak" probíhá v západním Německu. DEVELOP získává 16 patentů a 39 licencí. Rozvíjí své produkty v 87 zemích světa. DEVELOP produkuje první reklamní fotografii pro "Blitz" kopírky a DEVELOP "Kombi": dvě minuty na jednu kopii.

21 červen 1948

DEVELOP je založen Dr. Walter Eisbein, Konrad Kral a Arno Lippinghoff. První výrobní závod je ve staré tovární budově v Stuttgart-Zuffenhausen. Dr. Eisbein vyvíjí první kopírku na světě Develop D 10.