Profil

DEVELOP je obchodní značka společnosti Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH. Na trhu máme systémy, software a služby, které splňují vaše každodenní potřeby. Naše široká škála produktů a služeb je vhodná pro malé a střední podniky v celé Evropě.

Kdo jsme

Jsme inovativní společnost a určujeme trendy v budoucnosti kancelářské komunikace. Poskytujeme poradenství mnohem dál než je pouhá analýza a doporučení. Dokážeme zhodnotit vaše potřeby a navrhnout konstruktivní řešení. Naším prvořadým cílem je vždy zvýšit produktivitu vytváření vašich dokumentů a řídících procesů.

S čím můžete počítat

Každé odvětví čelí různým výzvám. Každá firma má jiné potřeby. Vaše specifické požadavky produkce a řízení dokumentů jsou rozhodujícími faktory pro nás, bez ohledu na to, zda jste start-up, malá firma nebo střední podnik. Vyvíjením produktů a softwarových řešení vám nabízíme širokou škálu možností, jak zvýšit produktivitu a váš každodenní pracovní život.

Kde nás najdete

Naše rozsáhlá mezinárodní prodejní síť nezávislých distributorů a specializovaných prodejen je ve více než 60 zemích světa. Díky tomu poskytujeme po celém světě servis našich výrobků. Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, společnost se sídlem v Langenhagen, Německo je stoprocentní dceřinou společností Konica Minolta Business Technologies, Inc., Tokio, Japonsko. Konica Minolta Business Solutions Europe je zastoupena dceřinými společnostmi a distributory v Evropě, na Středním východě a v Africe (EMEA). Po celém světě pracuje pro Konica Minolta Business Technologies více než 27.000 lidí.