Optimalizace tiskového prostředí

Develop Vám nabízí balík služeb, který zahrnuje poradenství, zajištění technického vybavení, implementaci a komplexní obsluhu systémů pro kancelářský tisk, skenování a elektronickou práci s dokumenty.

Úspory nákladů a vhodné financování

Zprůhledníme Vaše náklady na tiskové prostředí. Při analýze dokážeme vyčíslit Vaše skutečné náklady na dosavadní systém tisku a ukážeme Vám, kolik můžete ušetřit díky garantované ceně stránky, obsahující všechny náklady a vhodnému financování (např. nájem), které vám nabídneme.

Mějte náklady pod kontrolou!

Dokážeme Vám nabídnout ucelený systém pro kontrolu nákladů na tisk, kdy máte dokonalý přehled, kolik který pracovník vytiskl. Také Vaši zaměstnanci tento systém ocení, protože výtisk dostanou po jednoduchém mávnutí bezkontaktní kartou u tiskárny - a pokud máte tiskáren více, mohou si výtisk vyzvednout na kterékoli z nich.

Digitalizujte!

Digitalizace dokumentů je stále důležitější - umožňuje Vám udržet si přehled i ve velkém množství papírů, které každodenně přichází do vaší společnosti. A Develop Vám nabídne jejich naskenování, uložení a práci s nimi - kdy je stále přehled, komu dokument patří a kdo s ním co dělal.